До уваги випускників 11 класів!

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ 11 КЛАСІВ!

З радістю інформуємо Вас про те, що Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» та його Коледж започатковує з 2019 року підготовку фахівців освітнього ступеня «бакалавр» і «молодший бакалавр» за спеціальностями:

- журналістика;
- психологія;
- інженерія програ
много забезпечення.

Наш інститут крокує у ногу з часом, а тому ми стараємось розвиватись й запроваджувати все нові й нові спеціалізації, котрі щороку характеризуються найбільшим попитом серед вступників.

Спеціальність «Журналістика» – суспільно відповідальна професія, яку недаремно називають «четвертою гілкою влади».В умовах глобалізації інформаційного простору засоби масової інформації, Інтернет та соціальні мережі з одного боку є дієвими засобами управління суспільними процесами, розбудови громадянського суспільства, а з іншого – потребують поглибленого аналізу та об’єктивного донесення інформації до широкої громадськості.. Хто володіє інформацією – той володіє світом. Приходь до нас і стать володарем світу!

Спеціальність «Психологія» –перспективна та прибуткова сфера практичної роботи з людьми та організаціями, яка передбачає багато спілкування, встановлення контактів, використання методів психологічної роботи у сфері бізнесу тощо. Використання знань і практичних методів психології вже давно стало неодмінною умовою підвищення результативності діяльності поліції, армії, структур безпеки та бізнес-структур, з огляду на що психологічне забезпечення і супровід діяльності різних організаційних структур сьогодні системно здійснюється в усіх цивілізованих країнах світу. Маєте бажання працювати на поліграфі, надавати людям психологічну допомогу - тоді ця професія саме для Вас!

Спеціальність «Інженерія програмного забезпечення» - спеціальність, що охоплює всі аспекти розробки програмного забезпечення від початкових стадій створення специфікації до підтримки системи після здачі в експлуатацію. Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, 3D-моделей, комп'ютерних ігор, інших програм, то вам слід обрати навчання за цією спеціальністю. Сьогодні фахівці з інженерії програмного забезпечення є найбільш затребуваними на ринку праці серед інших фахівців з інформаційних технологій, а попит на таких фахівців у майбутньому буде тільки зростати!

Також Ви можете навчатися у нас для здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за новою спеціальністю - кібербезпека.

Отож, якщо ви дійсно хочете отримати ЯКІСНУ освіту та диплом одного з найпрестижніших університетів України, то Вам саме до нас! Зазначаємо, що більш детально з умовами вступу на дані спеціальності Ви можете ознайомитись на Дні відкритих дверей, що пройде 30 березня 2019 року за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 210.