Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА виступив співорганізаторем Всеукраїнського науково-методичного семінару «Актуальні питання впровадження поліграфа в Україні: теорія та практика»

За підтримки Президента Національного університету «Одеська юридична академія», Народного депутата України Сергія Васильовича Ківалова, а також директора КІІВП НУ ОЮА, Заслуженого юриста України Фелика Василя Івановича 10 листопада 2018 Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» виступив співорганізаторем Всеукраїнського науково-методичного семінару «Актуальні питання впровадження поліграфа в Україні: теорія та практика».

Тема науково-методичного семінару є важливою і актуальною на сучасному етапі розвитку українського суспільства. Досвідчені поліграфологи , науковці, викладачі та провідні експерти в атмосфері співпраці та взаєморозуміння довели, що впровадження поліграфа в Україні є важливим пріоритетом розвитку й панування справедливості й чесності правового поля нашої держави.

З привітальним словом до учасників семінару звернулися: Мельник Петро Васильович, заступник директора,кандидат юридичних наук, доцент; Палій Максим Валерійович, завідувач кафедри кримінального права, процесу і криміналістики, кандидат юридичних наук, доцент, а також Шаповалов Віталій Олександрович, голова «Колегії поліграфологів України»Модератор заходу – Назаров Олег Анатолійович, доцент кафедри кримінального права, процесу і криміналістики Київського інституту інтелектуальної власності та права, кандидат психологічних наук, доцент ознайомив учасників з програмою Всеукраїнського науково-методичного семінару.

На пленарному засіданні виступили, досвідчені фахівці у галузі поліграфії, представивши на розгляд наступні питання:

- Лисенко Андрій Борисович, керівник поліграфологічної служби ПАТ КБ «ПриватБанк», директор Комітету з освіти та представник в Україні Міжнародної асоціації професійних полі графологів : «Емпірична система оцінки – мультіноміальна (ESS-M)»

- Шаповалов Віталій Олександрович, голова «Колегії поліграфологів України»:
«Бальні пороги прийняття рішення в форматах тестів із запитаннями порівняння та зміни до них прийняті в АРА»;
«Обговорення створення Меморандуму про наміри щодо імплементації Міжнародних стандартів ASTM в галузі експертної психофізіології в професійну діяльність поліграфологів, проекту внесення змін до статуту Колегії поліграфологів України.»

- Назаров Олег Анатолійович, доцент кафедри кримінального права, процесу і криміналістики Київського інституту інтелектуальної власності та права, кандидат психологічних наук, доцент :
«Юридичні вигадки та міфи у практиці застосування поліграфа в Україні - шляхи їх подолання»

- Зубовський Дмитро Сергійович, психолог, науковий співробітник Науково-методичного центру кадрової політики Міністерства оборони України :
«Місце і роль тесту нейтрально-перевіркових запитань в сучасних скринінгових дослідженнях. Особливості присвоєння балів.»

- Кузьменко Максим Дмитрович, старший науковий співробітник Науково-методичного центру кадрової політики Міністерства оборони України, кандидат психологічних наук:
«Теоретико-прикладні аспекти протидії дослідженням із застосуванням поліграфа.»

- Усіков ігор Петрович, директор ПП «Українське бюро психофізіологічних досліджень та кадрової безпеки» :
«Презентація програмного забезпечення поліграфа «Сфера».»

- Опанасенко Віталій Вікторович, приватний полі графолог – психолог :
«Досвід застосування тесту "positive control test" Сильвестра Рілі в ситуаціях невизначених результатів класичних тестів по методу контрольних і релевантних питань або методологічних труднощів у складанні контрольних питань.»

Актуальність викладених вище питань була досить високою, оскільки під час обговорення панувала атмосфера «живої дискусії», активно розглядалися основні проблеми, шляхи розвитку та перспективи впровадження і функціонування поліграфа в Україні.

Учасниками семінару стали науковці, міжнародні фахівці, провідні поліграфологи, психологи, наукові співробітники, детективи, експерти, а також директори провідних консалтингових компаній. Зокрема,

- Рибальченко Олег Миколайович, директор, експерт-поліграфолог, член Координаційної Ради ГО «Колегія поліграфологів України»;

- Кузьменко Олександр Миколайович, експерт-поліграфолог;

- Шмига Дмитро Володимирович, директор ТОВ «Міжнародне агентство безпеки “Deltaguard”»;

- Соколов Олександр Миколайович, директор консалтингової компанії «Capital Human Resources»;

- Баношенко Володимир Олександрович, експерт-поліграфолог у приватному агропромисловому холдингу;

- Золота Оксана Йосипівна, експерт-поліграфолог, ПП «СБ «ТИТАН»;

- Мінєєв Сергій Юрійович, ГК «Snack Production» - провідний фахівець з безпеки ЗЕД;

- Моцонелідзе Давід Зурабович, полірафолог у приватній компанії;

- Цивінська Мар’яна Володимирівна, поліграфолог, член Координаційної Ради ГО;

- Алєксєєв Олександр Олександрович, експерт-поліграфолог, кандидат юридичних наук, доцент, представник Американської асоціації полі графологів .Всеукраїнський науково-методичний семінар «Актуальні питання впровадження поліграфа в Україні: теорія та практика» пройшов на високому рівні. Він об'єднав кращих фахівців, науковців та експертів в області поліграфії. Учасники семінару змогли поділитися досвідом та запропонувати шляхи вирішення поставлених питань.


Новини

2019-02-22

Запрошуємо на урочисту церемонію вручення дипломів магістрам!

​27 лютого 2019 року особливий день для Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА". У нас випускний!

Докладніше

2019-02-20

До уваги випускників 11 класів!

З радістю інформуємо Вас про те, що Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» та його Коледж започатковує з 2019 року підготовку фахівців освітнього ступеня «бакалавр» і «молодший бакалавр» за спеціальностями: - журналістика; - психологія; - інженерія програмного забезпечення.

Докладніше

2019-02-13

Запрошуємо усіх відвідати визначну подію - День відкритих дверей Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

30 березня в стінах Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА пройде традиційно - визначна подія - День відкритих дверей

Докладніше

2019-02-08

Візит великобританської делегації до Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА.

8 лютого 2019 року до Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА завітали поважні гості для обговорення розвитку міжнародного співробітництва КІІВП з провідними університетами світу.

Докладніше

2019-01-01

Вітаємо із Днем народження директора КІІВП НУ ОЮА, Заслуженого юриста України Василя Івановича Фелика!

​У цей чудовий святковий день своє День народження святкує директор Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного Університету «Одеська юридична академія», Заслужений юрист України, доктор юридичних наук ​​Василь Іванович Фелик.

Докладніше

2018-12-22

21 грудня 2018 року відбулися збори трудового колективу

21 грудня 2018 року відбулися збори трудового колективу, де було підведено підсумки першого семестру, а також відмічено та вручено грамоти і подяки найкращим викладачам.

Докладніше

2018-12-19

Благодійний візит

​19 грудня відзначають День Святого Миколая. Тому у такий знаменний день члени Студентського самоврядування Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА відвідали Благодійну організацію-фонд "Асперн".

Докладніше

2018-12-15

Кубок правничих лідерів Головного територіального управління юстиції у місті Києві

15 грудня 2018 року пройшло масштабне свято для юних правознавців – Кубок правничих лідерів. Щоб підтримати майбутніх правників та їхні команди на свято завітало керівництво Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного Університету «Одеська юридична академія».

Докладніше

2018-12-14

Проведення вікторини з нагоди Міжнародного дня прав людини

​10 грудня 2018 року студенти 3 курсу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» взяли участь у цікавій вікторині з нагоди Міжнародного дня прав людини із залученням мультимедійних засобів. Організаторами заходу стали: Крусян Анжеліка Романівна​, завідувач кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права, доктор юридичних наук, професор та Чулінда Людмила Іванівна, доцент, кандидат юридичних наук.

Докладніше

2018-12-13

Круглий стіл на тему: «Розвиток нормопроектувальної діяльності в Україні та її вплив на якість національної системи законодавства»

13 грудня 2018 року відбувся круглий стіл з обговорення актуальних питань на тему: «Розвиток нормопроектувальної діяльності в Україні та її вплив на якість національної системи законодавства». Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА представила Заболотна Людмила Володимирівна, старший викладач кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права КІІВП НУ ОЮА.

Докладніше

2018-12-08

Науково-практична конференція на тему «Сучасний стан та перспективи розвитку земельного, аграрного, екологічного та природоресурсного права: теорія та практика» у м.Харкові

​7 грудня 2018 р. в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбулася науково-практична конференція на тему «Сучасний стан та перспективи розвитку земельного, аграрного, екологічного та природоресурсного права: теорія та практика»

Докладніше

2018-12-08

Ми стали учасниками Міжнародного конституційного полілогу " Внесення змін до Конституції : теорія і практика в конституційній демократії"

7 грудня 2018 року пройшла неймовірно значима подія у галузі конституційного права : відбувся потужніший за змістом і формою захід, проведений Конституційним Судом України, Міжнародний конституційний полілог "Внесення змін до Конституції: теорія і практика в конституційний демократії". ​

Докладніше

2018-12-04

Проведення всеукраїнського круглого столу на тему : «Міжнародні соціальні стандарти та права осіб з інвалідністю»

4 грудня 2018 року в стінах Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «Одеська юридична академія» пройшов всеукраїнський круглий стіл на тему : «Міжнародні соціальні стандарти та права осіб з інвалідністю»

Докладніше

2018-11-30

З Днем народження, наш рідний Університет!

​28 листопада 2018 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА відбулися урочистості присвячені 21-шій річниці НУ «Одеська юридична академія».

Докладніше

2018-11-28

Зустріч директора інституту Фелика В.І. із головним лікарем Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні Масляком Тарасом Романовичем, заступником голов. лікаря Ціхонем Олегом Володимировичем та одним із представників учасників АТО

​28 листопада 2018 року в стінах Київського інституту інтелектуальної власності та права пройшла зустріч директора, Заслуженого юриста України, доктора юридичних наук Василя Івановича Фелика із поважними гостями: головним лікарем Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні Масляком Тарасом Романовичем, заступником голов. лікаря Ціхонем Олегом Володимировичем та одним із представників учасників АТО.

Докладніше