Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА виступив співорганізаторем Всеукраїнського науково-методичного семінару «Актуальні питання впровадження поліграфа в Україні: теорія та практика»

За підтримки Президента Національного університету «Одеська юридична академія», Народного депутата України Сергія Васильовича Ківалова, а також директора КІІВП НУ ОЮА, Заслуженого юриста України Фелика Василя Івановича 10 листопада 2018 Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» виступив співорганізаторем Всеукраїнського науково-методичного семінару «Актуальні питання впровадження поліграфа в Україні: теорія та практика».

Тема науково-методичного семінару є важливою і актуальною на сучасному етапі розвитку українського суспільства. Досвідчені поліграфологи , науковці, викладачі та провідні експерти в атмосфері співпраці та взаєморозуміння довели, що впровадження поліграфа в Україні є важливим пріоритетом розвитку й панування справедливості й чесності правового поля нашої держави.

З привітальним словом до учасників семінару звернулися: Мельник Петро Васильович, заступник директора,кандидат юридичних наук, доцент; Палій Максим Валерійович, завідувач кафедри кримінального права, процесу і криміналістики, кандидат юридичних наук, доцент, а також Шаповалов Віталій Олександрович, голова «Колегії поліграфологів України»Модератор заходу – Назаров Олег Анатолійович, доцент кафедри кримінального права, процесу і криміналістики Київського інституту інтелектуальної власності та права, кандидат психологічних наук, доцент ознайомив учасників з програмою Всеукраїнського науково-методичного семінару.

На пленарному засіданні виступили, досвідчені фахівці у галузі поліграфії, представивши на розгляд наступні питання:

- Лисенко Андрій Борисович, керівник поліграфологічної служби ПАТ КБ «ПриватБанк», директор Комітету з освіти та представник в Україні Міжнародної асоціації професійних полі графологів : «Емпірична система оцінки – мультіноміальна (ESS-M)»

- Шаповалов Віталій Олександрович, голова «Колегії поліграфологів України»:
«Бальні пороги прийняття рішення в форматах тестів із запитаннями порівняння та зміни до них прийняті в АРА»;
«Обговорення створення Меморандуму про наміри щодо імплементації Міжнародних стандартів ASTM в галузі експертної психофізіології в професійну діяльність поліграфологів, проекту внесення змін до статуту Колегії поліграфологів України.»

- Назаров Олег Анатолійович, доцент кафедри кримінального права, процесу і криміналістики Київського інституту інтелектуальної власності та права, кандидат психологічних наук, доцент :
«Юридичні вигадки та міфи у практиці застосування поліграфа в Україні - шляхи їх подолання»

- Зубовський Дмитро Сергійович, психолог, науковий співробітник Науково-методичного центру кадрової політики Міністерства оборони України :
«Місце і роль тесту нейтрально-перевіркових запитань в сучасних скринінгових дослідженнях. Особливості присвоєння балів.»

- Кузьменко Максим Дмитрович, старший науковий співробітник Науково-методичного центру кадрової політики Міністерства оборони України, кандидат психологічних наук:
«Теоретико-прикладні аспекти протидії дослідженням із застосуванням поліграфа.»

- Усіков ігор Петрович, директор ПП «Українське бюро психофізіологічних досліджень та кадрової безпеки» :
«Презентація програмного забезпечення поліграфа «Сфера».»

- Опанасенко Віталій Вікторович, приватний полі графолог – психолог :
«Досвід застосування тесту "positive control test" Сильвестра Рілі в ситуаціях невизначених результатів класичних тестів по методу контрольних і релевантних питань або методологічних труднощів у складанні контрольних питань.»

Актуальність викладених вище питань була досить високою, оскільки під час обговорення панувала атмосфера «живої дискусії», активно розглядалися основні проблеми, шляхи розвитку та перспективи впровадження і функціонування поліграфа в Україні.

Учасниками семінару стали науковці, міжнародні фахівці, провідні поліграфологи, психологи, наукові співробітники, детективи, експерти, а також директори провідних консалтингових компаній. Зокрема,

- Рибальченко Олег Миколайович, директор, експерт-поліграфолог, член Координаційної Ради ГО «Колегія поліграфологів України»;

- Кузьменко Олександр Миколайович, експерт-поліграфолог;

- Шмига Дмитро Володимирович, директор ТОВ «Міжнародне агентство безпеки “Deltaguard”»;

- Соколов Олександр Миколайович, директор консалтингової компанії «Capital Human Resources»;

- Баношенко Володимир Олександрович, експерт-поліграфолог у приватному агропромисловому холдингу;

- Золота Оксана Йосипівна, експерт-поліграфолог, ПП «СБ «ТИТАН»;

- Мінєєв Сергій Юрійович, ГК «Snack Production» - провідний фахівець з безпеки ЗЕД;

- Моцонелідзе Давід Зурабович, полірафолог у приватній компанії;

- Цивінська Мар’яна Володимирівна, поліграфолог, член Координаційної Ради ГО;

- Алєксєєв Олександр Олександрович, експерт-поліграфолог, кандидат юридичних наук, доцент, представник Американської асоціації полі графологів .Всеукраїнський науково-методичний семінар «Актуальні питання впровадження поліграфа в Україні: теорія та практика» пройшов на високому рівні. Він об'єднав кращих фахівців, науковців та експертів в області поліграфії. Учасники семінару змогли поділитися досвідом та запропонувати шляхи вирішення поставлених питань.


Новини

2019-05-17

Візит студентів Національного університету "Одеська юридична академія" до Київського інституту інтелектуальної власності та права

​17 травня 2019 року до Київського інституту інтелектуальної власності та права завітала делегація студентів Національного університету "Одеська юридична академія"​. Дані поїздки відбуваються за ініціативи та підтримки Президента Національного університету «Одеська юридична академія» Ківалова Сергія Васильовича. Ми вдячні йому за можливість спілкування й обміну досвідом між студентами, незважаючи на відстань​.

Докладніше

2019-05-17

Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми підготовки фахівців з інтелектуальної власності, інформаційно-аналітичної та інноваційної діяльності»

​17 травня 2019 року на базі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми підготовки фахівців з інтелектуальної власності, інформаційно-аналітичної та інноваційної діяльності».

Докладніше

2019-05-17

Семінар гуртка публічно-правових досліджень “Клуб молодого правника”

17 травня відбулась підсумкова зустріч студентського науково-дискусійного гуртка публічно-правових досліджень “Клуб молодого правника”. Керівник гуртка: доцент кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права Маложон Олена Іванівна.

Докладніше

2019-05-15

Стартувала реєстрація для вступу в магістратуру

Стартувала реєстрація для вступу в магістратуру за технологією ЗНО, вона триватиме з 13 травня до 18-ї години 3 червня.

Докладніше

2019-05-13

Візит Президента Національного університету "Одеська юридична академія" Сергія Васильовича Ківалова до Київського інституту інтелектуальної власності та права

13 травня 2019 року у холі інституту зібралась дружня родина Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія". Сьогодні для нас особливе свято! Ми зібрались аби висловити щирі вітання Президенту НУ ОЮА, професору, д.ю.н., Заслуженому юристу України, академіку Сергію Васильовичу Ківалову з нагоди 65-річчя з Дня народження!

Докладніше

2019-05-11

Підписання Меморандуму про співробітництво у сфері освітньої діяльності між Київським інститутом інтелектуальної власності та права та Бориспільською міською радою

​11.05.2019 року відбулася визначна подія для Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного Університету «Одеська юридична академія». У рамках співпраці було підписано Меморандум про співробітництво між КІІВП НУ ОЮА та Бориспільською міською радою.

Докладніше

2019-05-11

11 травня 2019 року в Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА пройшло урочисте свято – День відкритих дверей

​11 травня 2019 року у стінах Київського інституту інтелектуальної власності та права пройшло урочисте свято – День відкритих дверей!

Докладніше

2019-05-10

Я МАЮ ПРАВО! Юстиція на кожен день

Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік та партнерів.

Докладніше

2019-05-09

9 травня - День Перемоги !

​9 Травня це – особливий день. День Перемоги завжди буде для нас уособленням миру, непохитної стійкості та великої сили духу нашого народу.

Докладніше

2019-05-08

11 травня 2019 року о 12:00 год - День відкритих дверей

​День відкритих дверей у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ ОЮА пройде 11 травня 2019 року о 12:00 год !

Докладніше

2019-05-08

Директор КІІВП НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик взяв участь в програмі академічної мобільності, відвідавши Івано-Франківський юридичний інститут НУ ОЮА

У рамках започаткованої Президентом НУ «Одеська юридична академія» професором, академіком, Заслуженим юристом України Сергієм Васильовичем Ківаловим програми обміну студентами між структурними підрозділами Національного університету «ОЮА», директор Київського інституту інтелектуальної власності та права, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик взяв участь у програмі академічної мобільності, а саме відвідав Івано-Франківський юридичний інститут НУ ОЮА.

Докладніше

2019-05-07

Національний молодіжний форум: «Демократія і я»

5 квітня 2019 року в рамках проведення Європейського молодіжного тижня ​студенти 1 курсу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» Васинська Аліна та Щербановська Аміна (СУД-1/2018) під керівництвом доцента кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права Чулінди Людмили Іванівни взяли участь у Національному молодіжному форумі: «Демократія і я».

Докладніше

2019-05-01

З Днем народження, вельмишановний Сергію Васильовичу

Сьогодні свій День народження святкує дуже дорога для усіх нас людина - Президент Національного університету «Одеська юридична академія», Заслужений юрист України, народний депутат України, академік і почесний громадянин міста Одеси та Одеської області Сергій Васильович Ківалов

Докладніше

2019-04-30

26 квітня - День пам'яті чорнобильської трагедії

26 квітня 2019 року куратор групи КІ-09/2 Батюк Олег Володимирович, професор кафедри інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін, к.ю.н., доцент провів зустріч студентів із ліквідатором аварії Тимощенком Вікторем Васильовичем.

Докладніше

2019-04-26

Діяльність студентського науково-дискусійного гуртка публічно-правових досліджень “Клуб молодого правника”

26 квітня 2019 року відбулась чергова зустріч студентського науково-дискусійного гуртка публічно-правових досліджень “Клуб молодого правника”. Керівник гуртка: доцент кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права Маложон Олена Іванівна.

Докладніше

2019-04-26

Вітання з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності

​Від імені Президента НУ «Одеська юридична академія» професора, академіка, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова директор Київського інституту інтелектуальної власності та права, Заслужений юрист України, доктор юридичних наук Василь Іванович Фелик висловлює вітання з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності, який 26 квітня відзначає вся світова спільнота

Докладніше