Обмін враженнями ...Ми обов'язково ще зустрінемося!

Увечорі 11 вересня 2017 року, під час гостинної вечері, на якій був присутнім Президент Національного університету «Одеська юридична академія» , академік Ківалов Сергій Васильович,відбувся обмін враженнями керівництва та студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА та Івано-Франківського юридичного інституту та юридичного коледжу НУ ОЮА щодо перебування франківської делегації у м.Києві.

Директор ІФЮІ НУ "ОЮА" Савчук Роман Михайлович та виконуючий обов 'язки директора юридичного коледжу НУ ОЮА Воробчак Андрій Романович висловили великі слова вдячності Президенту Національного університету «Одеська юридична академія» , академіку Ківалову Сергію Васильовичу за можливість, у рамках співпраці структурних підрозділів НУ ОЮА, познайомитися з навчально-виховною, науковою діяльнІстю та організацією дозвілля студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА. Також керівництво Івано-Франківського юридичного інституту та коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» подякували директору Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Фелика Василя Івановича за високий рівень організації навчальної та культурної програми проведеної для франківської делегації, за гостинність та турботу. Ківалов Сергій Васильович поцікавився у франківських студентів , які враження залишилися в них від перебування у м.Києві. Студенти з великим почуттям поваги розповідали про надзвичайні почуття від побаченого та почутого під час перебування в гостях у київських студентів. Із захопленням вони ділилися своїми враженнями. Дуже сподобалися гостям екскурсії : до Контитуційного суду України та Вищого господарського суду України , до Національного музею історії України у Другій світовій війні . Своєю величністю вразив франківських студентів монумет «Батьківщина – мати». Залишили гості і приємні враження від організації дозвілля : культпоходу до кінотеатру, прогулянки по Дніпру, участі у змаганнях по футболу та перегляду концертної програми - «Дебют першокурсників». Особливі слова вдячності висловили франківські студенти за можливість переглянути тренування Національної збірної України по футболу та вболівати за українську футбольну команду під час матчу кваліфікації збірних України та Хорватії. «Ми обов'язково ще зустрінемося» - лунали слова вдячних гостей.

Закінчилися приємні , наповнені новими враженнями та знайомствами дні перебування гостей з Івано-Франківського юридичного інституту та юридичного коледжу НУ ОЮА в м.Києві. Президент Національного університету «Одеська юридична академія» , академік Ківалов Сергій Васильович запевнив присутніх , що співпраця між структурними підрозділами НУ ОЮА буде продовжуватися і надалі . Сергій Васильович побажв усім міцного здоров'я, професійного зростання , успіхів у навчанні та цікавого студентського життя.

Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» завжди радий гостям. Хай щастить! До нових зустрічей!

2024-04-24

24 квітня 2024 року відбулось засідання Вченої ради