Екскурсія до Вищої ради правосуддя

4 квітня 2017 року при підтримці студентської ради Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», відбулася екскурсія до Вищої ради правосуддя.

#

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)», які набули чинності 30 вересня 2016 року, Вища рада юстиції реорганізована у Вищу раду правосуддя. Організатори заходу залюбки погодилися показати студентам роботу органу зсередини, розповіли про специфіку діяльності Вищої ради правосуддя, яка займає важливе місце в системі судоустрою України.

#

Вища рада правосуддя вносить подання про призначення судді на посаду, ухвалює рішення про порушення суддею чи прокурором вимог щодо несумісності, розглядає скарги на рішення відповідного органу про притягнення до дисциплінарної відповідальності судді чи прокурора, ухвалює рішення про звільнення судді з посади; надає згоду на затримання судді чи утримання його під вартою, ухвалює рішення про тимчасове відсторонення судді від здійснення правосуддя тощо. Під час екскурсії студенти мали змогу поспілкуватися з досвідченими юристами, які працюють у Вищій раді правосуддя.

#

Корисна, цікава, пізнавальна інформація, яку отримали студенти під час екскурсії надала можливість розширити знання майбутніх юристів, а знайомство зі справжніми професіоналами стало стимулом для особистого розвитку та бажанням плідно працювати на користь української держави.

#

Студенти відвідали літературно-меморіальний музей Т. Шевченко в реконструкції якого використано новітні технології і сучасні техніки. Триповерхова будівля поділена на виставкові зали, кожна з яких має свій музичний супровід; на підвісній стелі пливуть строфи з віршів. Тут багато творів Шевченка-поета, Шевченка-художника, а також його особисті речі, експонати. Шевченкова світлиця несе у собі дух часу, коли жив Великий Кобзар, повсюди ніби відчувається його присутність.

Цікава розповідь екскурсовода розширила знання про життя митця. Багато позитивних вражень і емоцій залишилися у серцях студентів.

2017-09-17

Профорієнтаційна зустріч керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х та 11-х класів Слов'янської гімназії м. Києва

14 вересня 2017 року на базі Скандинавської гімназії м.Києва відбулася консультативна, профорієнтаційна зустріч представників керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х - 11-х класів гімназії.

2017-09-13

Зустріч студентів заочної форми навчання з директором Київського інституту інтелектуальної власності та права Феликом В.І.

11 вересня 2017 року відбулася зустріч студентів заочної форми навчання Київського інституту інтелектуальної власності та права з директором інституту Феликом Василем Івановичем.

2017-09-06

Зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Фелика В.І. зі студентами інституту та коледжу

06.09.2017 та 08.09.2017 року відбулися зустрічі директора Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» доктора юридичних наук Фелика Василя Івановича зі студентами інституту та коледжу.

2017-09-01

День Знань у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

1 вересня 2017 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося свято присвячене Дню Знань.

2017-09-01

Відкриття «Карпатської гірки» на території Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

Все краще для студентів! Під цим гаслом, адміністрація Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА спільно зі студентською радою , впроваджують у життя проекти по благоустрою території Студентського містечка.

2017-08-31

Збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

31 серпня 2017 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА . Перед присутніми на зборах виступив директор інституту Фелик В.І., який представив нових викладачів

2017-08-30

Київський інститут інтелектуальної власн­ості та права починає новий навчальний рік

1 вересня 2017 року о 9.00 відбудеться свято присвячене поча­тку нового навчально­го року

2017-08-24

З Днем Незалежності України!

Коли корабель держави вирушає в самостійне плавання, необхідно як на морі дотриматися трьох головних умов. Потрібні чітка мета, яка об'єднує всю команду, злагодженість і професіоналізм мореплавців. Не дарма кажуть, що для корабля, у якого немає напрямку, не буває попутного вітру.

2017-08-23

З Днем Державного прапора України!

23 серпня в Україні відзначають День Державного прапора. Це свято було засновано в знак великої поваги до офіційного державного символу України.

2017-07-28

​Завершився строк подання документів на здобуття ступенів бакалавр та магістр у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

«Національний університет «Одеська юридична академія» - це унікальне поєднання сучасного європейського підходу і класичних академічних традицій»