Фінальна частина Всеукраїнських ігор з єдиноборств серед школярів "Combat Games"

28 лютого 2019 року студенти Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА взяли участь в урочистостях з нагоди відкриття і проведення фінальної частини Всеукраїнських ігор з єдиноборств серед школярів "Combat Games".

"Combat Games" - це новий формат спортивного заходу, що набуває популярності в світі поряд з Олімпійськими іграми та включає в себе олімпійські види єдиноборств.

Святкові урочистості відкривали Кириленко В'ячеслав Анатолійович - віце-прем'єр-міністр України;

Греба Роман Володимирович - заступник Міністра освіти і науки України; Войтович Ярослав В'ячеславович - заступник міністра молоді та спорту України. Висловивши своє захоплення тим, що на сьогоднішній день школярі активно популяризують різні види спорту, фізичну культуру. Це підтверджує те, що на зміну нам прийде не лише високоосвічена, а й спортивна нація!

На святі також були присутні поважні гості, зокрема, представники Київської обласної державної адміністраціїї, Київської міської державної адміністрації, Національного олімпійського комітету, народні депутати, а також відомі спортсмени.

Учасники ігор змагались у 5-ти видах спорту, а саме: боротьба вільна та греко-римська, дзюдо, тхеквондо ВТФ та карате. А переможці й призери представлятимуть Україну на міжнародному рівні - на Всесвітніх іграх з єдиноборств серед школярів " World Combat Games 2019 " в м. Будапешт (Угорщина).

Студенти Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА залишились під приємним враженням від спортивних змагань!

2019-07-01

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу Київськ​ого інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія".

2019-06-28

З Днем Конституції!

8 червня в Україні відзначають День Конституції. Це свято було засноване в знак великої поваги до основного закону держави. У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

2019-06-27

До уваги абітурієнтів! Вступ на навчання для здобуття ступеня "магістра"

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "магістра"

2019-06-27

До уваги абітурієнтів! Вступ на навчання для здобуття ступеня "бакалавра"

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "бакалавра"

2019-06-27

До уваги абітурієнтів, що вступають до Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "молодшого спеціаліста"

2019-06-26

Зустріч директора інституту Фелика В.І. з працівниками приймальної комісії

У стінах інституту відбулась нарада директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» , Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика з працівниками приймальної комісії.​

2019-06-20

Нарада директора КІІВП НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

​20 червня 2019 року директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» , Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів настановчу нараду з працівниками приймальної комісії інституту.

2019-05-29

Організаційна нарада директора КІІВП Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

29 травня 2019 року ​ директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів нараду, де були присутні усі працівники приймальної комісії.

2019-05-23

Директор КІІВП НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик разом із делегацією студентів КІІВП провели завершальний день в гостях у Чернівецькому юридичному інституті НУ ОЮА

​У рамках започаткованої Президентом НУ «Одеська юридична академія» професором, академіком, Заслуженим юристом України Сергієм Васильовичем Ківаловим програми обміну студентами між структурними підрозділами Національного університету «ОЮА», директор КІІВП, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик взяв участь у програмі академічної мобільності, а саме, разом із студентами Київського інституту інтелектуальної власності та права провів завершальний день в гостях у Чернівецькому юридичному інституті НУ ОЮА.

2019-05-22

Незабутній день студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА у Чернівцях

​Програма заходів, яку підготували для нас чернівецькі правники передбачає не лише знайомство власне зі структурним підрозділом ЧЮІНУ ОЮА, а і місцевим колоритом і самобутніми традиціями цього чудового міста.