Академічна мобільність : ми зустрічаємо керівництво та делегацію студентів Чернівецького юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія»

17 квітня 2019 року Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА зустрічає шановних гостей – делегацію студентів Чернівецького юридичного інституту на чолі із директором ЧЮІ НУ ОЮА Андрієм Романовичем Воробчаком.

Варто зазначити, що дані поїздки відбувають в рамках академічної мобільності : студенти мають змогу навчатись у різних структурних підрозділах університету, брати участь у програмах щодо обміну. Саме завдяки Президенту НУ «Одеська юридична академія» професору, академіку, Заслуженому юристу України Сергію Васильовичу Ківалову в життя була втілена традиція щодо обміну студентами між структурними підрозділами Національного університету «ОЮА», де ті мають змогу обмінятись думками й ідеями, а також просто відпочити. Саме такі зустрічі, вкотре єднають нас, незважаючи на відстані, надаючи можливість відчути себе частинкою великою дружньої студентської родини.

Для наших гостей була організована досить цікава, а також навчально-змістовна програма.
Насамперед, завітали до директора КІІВП, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика, який запевнив усіх, що дні перебування у нашому інституті нашим гостям дуже сподобаються, адже ми плідно готувались до даного прийому: приготували навчальні екскурсії, організували активне проведення дозвілля! Отож, Василь Іванович висловив надію, що нашим колегам неодмінно сподобається Київський інститут інтелектуальної власності та права.

Опісля для чернівецьких гостей була проведена ознайомча екскурсія стінами інституту, завітали до: студентської їдальні, бібліотеки, навчального корпусу, Зали Вченої ради, спортзали. Гості були вражені тим, якою потужною матеріально-технічною базою володіє КІІВП.

Також для студентів були проведені лекції:
- «Основи реверсивного навчання кримінально-правовим дисциплінам», завідувач кафедри кримінального права, процесу та криміналістики, к.ю.н., доцент Максим Валерійович Палій;
- «Проведення психофізіологічних досліджень із застосуванням поліграфа», доцент, к.п.н Олег Анатолійович Назаров

Опісля навчання звісно потрібно приділити час і відпочинку. Так, в честь приїзду гостей із Чернівців був організований чудовий концерт, на якому студенти змогли відпочити після досить насиченого дня. Зокрема, на початку святкової програми директор КІІВП, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик зустрів наших гостей словами привітання та розповіддю щодо програми академічної мобільності студентів, яка надала можливість урізноманітнити навчальний процес та створити найкращі умови для навчання. З вітальним словом виступив директор Чернівецького юридичного інституту НУ ОЮА Андрій Романович Воробчак зі словами подяки за теплу зустріч та гостинний прийом.
Студенти КІІВП мали змогу поділитися не лише своїми знаннями, а і талантами у різних сферах. Так вокальні таланти нам продемонстрували: студентка 3 курсу - Роксолана Калин, студентка 4 курсу - Анастасія Чех та студентка 1 курсу - Зоряна Кондратюк. Ще одним найочікуванішим моментом сьогоднішнього дня були танцювальні виступи студентів та визначення кращих з кращих.

Святкова програма пройшла на Ура! Делегація з ЧЮІ НУ ОЮА була вражена творчими здобутками студентів.. Але далі більше! Було проведено справжній турнір із настільного тенісу! Азарт, гарний настрій, бажання перемогти та дружня підтримка уболівальників створили атмосферу справжнього спортивного свята.