​Студенти Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА стали учасниками спортивного проекту по встановленню рекорду України з кількості людей,що одночасно стрибають на скакалках.

На виконання Указу Президента України від 09.02.2016 року №42-2016 «Про національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя –здорова нація» Міністерством освіти і науки України , в рамках співпраці зі Спортивною студентською спілкою України , Фондом волонтерів України 12 квітня 2018 року було організовано флеш-моб з масових стрибків зі скакалкою серед дівчат м.Києва .

Головна спортивна арена України, один з найбільших стадіонів Європи - НСК «Олімпійський» зібрав понад 1000 учасників спортивного поекту , які встановили рекорд України з кількості людей, що одночасно стрибають на скакалках. Спортивне свято відбулося за підтримки Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

У спортивному флешмобі 12 квітня 2018 року взяли участь студентки вишів м. Києва. Прийшли підтримати молодь громадські діячі та спортсмени-чемпіони серед яких : Нагорний Т.О.– український підприємець, меценат, громадський діяч, президент «Фонду волонтерів України», директор міжнародної компанії «Спорт-сервіс»; Яна Клочкова— українська плавчиня, чотирикратна олімпійська чемпіонка на дистанціях 200 та 400 метрів, срібна призерка — 800 метрів.

Активну участь у проекті прийняли 100 студенток Київського коледжу ІІВП НУ ОЮА та Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА .

Серед 1000 учасниць спортивного флеш-мобу 1 місце зайняла студентка Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА , яка встановила рекорд по кількості та тривалості стрибків зі скакалкою. Заступник міністра освіти і науки України вручив почесну грамоту переможниці флеш-мобу. Ми горді, що наш інститут має спортивні рекорди. Вітаємо чемпіонку з перемогою!

Будь-якому організму необхідний здоровий спосіб життя, щоб тіло виглядало красивим. Стрибки на скакалці - дуже зручний і доступний вид спортивних занять. До того ж, це один з найбільш ефективних способів підтримки фігури в чудовому стані.

Проект об'єднав спортивну молодь м.Києва, подарував гарний настрій, позитивні емоції та надав заряд енергії.

2024-04-23

Відео матеріали з конференції 17.04.2024