Зустріч студентського науково-дискусійного гуртка публічно-правових досліджень “Клуб молодого правника”

21 листопада відбулась зустріч студентського науково-дискусійного гуртка публічно-правових досліджень “Клуб молодого правника”. Керівник гуртка: доцент кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права Маложон Олена Іванівна.

Учасники — студенти 1 курсу групи СУД-19 — зібралися на тематичний тренінг: “Перехрестя мудрого закону. Роль права в житті людини”.

Сучасна людина не уявляє собі життя без права. Якщо скасувати правові норми, кожен з нас матиме право діяти так, як йому заманеться. Це буде нагадувати хор, в якому кожен його учасник співає свою пісню.

Під час проведення тематичного тренінгу, студенти визначили основні сфери життя людини, які регулюються правом:

1. Право регулює найбільш важливі питання суспільного життя.

2. У суспільному житті можна виділити чотири сфери: політичну, економічну, соціальну та духовну.

3. Політичну сферу життя право регулює в максимальному ступені.

4. Економічна сфера здатна до саморегулювання, і тому тут роль права зводиться лише до встановлення рамок, обмежень.

5. У соціальній сфері головним завданням права полягає в захисті неблагополучних верств суспільства і встановлення їм пенсій, допомог, стипендій.

6. Духовна сфера життя піддається впливу з боку права в мінімальному обсязі.

Робота студентського гуртка активно набирає обертів, щоразу обговорюючи сучасні актуальні питання.

2020-08-13

13 серпня 2020 року розпочато прийом електронних заяв для бакалаврів після 11 класів

​13 серпня 2020 р. розпочато прийом електронних заяв для бакалаврів після 11 класів. Подання заяв здійснюється онлайн через електронні кабінети та триватиме до 22 серпня (до 16 серпня для вступників, які складають вступні іспити замість ЗНО у виші, але не зробили цього у період з 1 по 12 серпня).

2020-08-03

Нагадуємо, ​фаховий Коледж Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» запрошує 11-класників, які не склали ЗНО, на навчання

​Фаховий Коледж Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» запрошує 11-класників, які не склали ЗНО, на навчання.

2020-08-01

Розпочалася реєстрація електронних кабінетів для вступу на бакалавра та магістра

​1 серпня 2020 р. розпочалася реєстрація електронних кабінетів для вступу на бакалавра та магістра.

2020-07-29

Продовжено вступну компанію у Коледж

До уваги випускників 9-их та 11-их класів, які бажають навчатися у Фаховому коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА" за спеціальністю 081 «Право».

2020-07-24

2020-07-23

До уваги вступників у магістратуру!

Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» запрошує на навчання у магістратуру.

2020-07-17

17 липня 2020 року відбувся День відкритих дверей в ONLINE режимі

17 липня 2020 року за підтримки та сприяння Президента НУ «Одеська юридична академія» професора, академіка, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова та директора КІІВП НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, професора, д.ю.н. Василя Івановича Фелика Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» організував День відкритих дверей, який пройшов у незвичайному форматі - режимі online.​

2020-07-14

17 липня 2020 року о 12.00 год. відбудеться День відкритих дверей online

17 липня 2020 року о 12:00 год. Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА проводить свій День відкритих дверей ONLINE! Запрошуємо усіх!

2020-07-11

До уваги випускників 9-х класів!

Продовжується набір до коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА». Звертаємо увагу, що 13 липня о 18 00 закінчується прийом заяв та документів до Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»!!! Поспішіть стати студентом Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»!!! Ми працюємо і в суботу, і в неділю!!! Наша адреса: вул. Харківське шосе 210, тел.: 044 563-82-21

2020-07-07

Запрошуємо усіх на День відкритих дверей, що відбудеться 17 липня 2020 року о 12.00 год. в режимі online

КІІВП НУ "ОЮА" за підтримки та сприяння Президента НУ "ОЮА" професора, академіка, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова​ та директора КІІВП НУ "ОЮА", Заслуженого юриста України, професора, д.ю.н. Василя Івановича Фелика ​​17 липня 2020 року о 12:00 год. проводить свій День відкритих дверей ONLINЕ.

2020-07-01

До уваги вступників!

До уваги абітурієнтів!

2020-06-30

30 червня 2020 року пройшла організаційна нарада директора КІІВП НУ ОЮА Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

​30 червня 2020 року директор Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія", Заслужений юрист України, д.ю.н., професор Василь Іванович Фелик провів організаційну нараду із працівниками приймальної комісії.

2020-06-28

28 червня в Україні відзначають День Конституції

28 червня в Україні відзначають День Конституції. Це свято було засноване в знак великої поваги до основного закону держави. У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

2020-06-09

Запрошуємо до нас на навчання!

Запрошуємо абітурієнтів до нас на навчання!

2020-06-04

04 червня 2020 року відбувся старостат

04 червня 2020 року директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів зібрання старост в онлайн режимі.