Приємні враження Івано-Франківських студентів від насиченої програми перебування в гостях у Київського інститута інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

Насиченим та дуже цікавим видався другий день перебування делегації Івано-Франківського юридичного інституту НУ ОЮА в гостях у Київського інститута інтелектуальної власності та права НУ ОЮА.

Гості мали змогу поспілкуватися зі студентами , прийняти участь у навчальному процесі . У ході оглядової екскурсії , познайомитися з матеріальною базою Київського структурного підрозділу НУ ОЮА.

Івано-Франківські студенти відвідали з екскурсією Конституційний Суд України (КСУ), який є єдиним органом конституційної юрисдикції нашої держави. Учасники екскурсії отримали унікальну можливість відвідати зал засідань, ознайомитися з основними принципами роботи органу, що гарантує верховенство Конституції України. Найцікавішою виявилася музейна експозиція, яку показали студентам. У її складі – пам’ятні подарунки, що репрезентують відносини КСУ з Америкою, Євразією та Північною Африкою, портрети голів КСУ. Учасники екскурсії залишилися задоволеними та приємно здивованими теплим прийомом і пізнавальною розповіддю про роботу Конституційного Суду України.

Приємні враження у студентів залишила прогулянка по Дніпру. Чудові осінні краєвиди столиці України надовго запам'ятаються гостям .

Холодна, похмура погода не вплинула на позитивний настрій студентської молоді. Із зацікавленням, студенти франківського вишу знайомилися з центром столиці України - Майданом Незалежності, Хрещатиком. Вразила студентів Софіївська площа - серце української столиці. Саме тут розташований один з найстаріших пам'яток європейської архітектури - собор Святої Софії.

А увечорі , на студентів очікував сюрприз - матч кваліфікації збірних України та Хорватії на НСК "Олімпійський".

Насичена, різноманітна програма дня залишила приємну втому , незабутні враження , бажання продовжити знайомство з Києвом.