Профорієнтаційна екскурсія інститутом для учнів школи №65 м.Києва

3 травня 2018 року був проведений профорієнтаційний екскурс для учнів 10-11-х класів стінами Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» . Дані зустрічі проводились уже неодноразово, адже двері нашого інституту завжди відкриті для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків.

Учнів привітно зустрів директор Фелик Василь Іванович, який розповів старшокласникам про життя інституту зсередини, блище познайомивши із структурою закладу , а саме із спеціальностями, які відкриті перед абітурієнтами ; особлива увага була приділена вступним іспитам ЗНО та сертифікатам для вступу на навчання, а також пояснено структуру навчального процесу, його поділ на лекції, практичні й семінарські заняття, сесійні періоди. Василь Іванович відзначив значення професії юриста у сучасному світі та на ринку праці, відмітивши що спеціалізація «Інтелектуальна власність», за якою готують спеціалістів лише у нашому інституті, є досить перспективною і затребуваною, адже інформаційний потік, що оточує нас з кожним днем більшає.

Приємно вражені були учні від знайомства з матеріально-технічною базою закладу : просторими і світлими аудиторіями, сучасним інтер’єром, бібліотекою професійного спрямування ,студентською їдальнею «Смачне містечко», гуртожитком, спортзалом та головною родзинкою інституту – неймовірною залою Вченої Ради.
У ході зустрічі директор КІІВП НУ «ОЮА» Фелик В.І. створив між старшокласниками атмосферу «живої дискусії», де кожен особисто мав змогу задати питання, що цікавить. Василь Іванович відзначив, щоКиївський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА є державним вузом IV рівня акредитації, томупри вступі на навчання наявні і місцядержавного замовлення.Надзвичайно цікавою стала розповідьдиректора про шановних і видатних випускників нашого інституту, які уже реалізували знання отримані у вузі, ставши справжніми професіоналами своєї справи. Не залишила байдужими гостей і можливість навчання паралельно і закордоном,отримавши відразу 2 дипломи , оскільки,наш інститут веде тісне міжнародне співробітництво.
Дана профорієнтаційна діяльність має неабияке значення для старшокласників при виборі професії , аби вони мали можливість обрати гідний ВУЗ для навчання. Ми гостинно чекаємо Вас, аби розповісти усе про Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, який є провідним юридичним вузом країни.. Ми запрошуємо випускників шкіл стати частинкою великої студентської родини НУ «ОЮА»!

До Університету завітали учні 9-х класів школи №160