9 листопада 2019 року відбувся День відкритих дверей

9 листопада 2019 року за підтримки та сприяння Президента НУ «Одеська юридична академія» професора, академіка, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова у стінах Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» пройшло урочисте свято – День відкритих дверей!

Чимало майбутніх абітурієнтів – випускників 11-х та 9-х класів загальноосвітніх шкіл прийшли на зустріч з керівництвом, викладачами та студентами КІІВП НУ ОЮА.

Перед початком свята усі бажаючі мали змогу ознайомитись з детектором брехні, а також взяти участь у майстер-класі щодо створення відбитків пальців. Захід розпочався із знайомства гостей з керівництвом, професорсько-викладацьким складом, студентами.

Із вітальним словом виступив директор КІІВП, Заслужений юрист України, доктор юридичних наук Василь Іванович Фелик, який запевнив усіх присутніх у тому, що наш інститут – це кращий вибір на шляху до професійного зростання. Дійсно, викладачі – професіонали своєї справи, краща матеріально-технічна база, міжнародне співробітництво, потужна наукова база стають ключовими важелями для досягнення успіху.

Шановним гостем на нашому святі була заступник начальника управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві Матвієнко Анна Федорівна.

Презентували кафедри інституту, їх завідувачі:

- Анжеліка Романівна Крусян - доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права
- Максим Валерійович Палій - кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри кримінального права, процесу та криміналістики;
- Людмила Іванівна Макодзей - кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін, яка також ознайомила присутніх абітурієнтів з особливостями вступу 2020;
- Віталій Миколайович Тупкало - доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту та інформаційних технологій;
- Інна Олексіївна Харь-кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін.

До слова також був запрошений заступник директора з наукової роботи , доктор юридичних наук,професор, Заслужений юрист України - Іван Пантелійович Голосніченко.

На базі інституту функціонує юридичний коледж, в якому навчаються як випускники 9-х, так і 11-х класів. Про особливості навчання у коледжі розповіла присутнім директор коледжу - Іваненко Галина Василівна, кандидат юридичних наук, доцент.

Голова Студради Сидоренко Маргарита розповіла присутнім про цікавинки життя студентів: конкурси, вечори відпочинку, спортивні змагання, екскурсійну діяльність та співпрацю зі структурними підрозділами НУ ОЮА.

Творча студентська молодь підготувала для гостей яскраву концертну програму, головною родзинкою якої стала студентка 4 курсу - Роксолана Калин .
Опісля офіційної частини для усіх гостей була проведена екскурсія стінами нашого інституту!

День відкритих дверей подарував гостям заходу можливість зазирнути вперед, побачити реальне студентське життя і уявити себе частиною великої родини одного з найкращих юридичних ВНЗ столиці України – Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА!

До Університету завітали учні 9-х класів школи №160