ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ ВІД КАФЕДРИ КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА, ПРОЦЕСУ ТА КРИМІНАЛІСТИКИ

18 жовтня 2017 року кафедрою кримінального права, процесу та криміналістики був організований захід профорієнтаційної роботи. Виконуючий обовʼязки завідувача кафедри Палій М.В. спільно зі студентами магістратури Барабановою Д., Глєбчуком О. зустрівся з школярами 9-11 класів СЗШ № 305 та 280 Дарницького району (Бортничі). Обидві школи зараз навчаються на території школи № 305 у звʼязку з ремонтом на території школи № 280. Використовуючи проектор та відповідне обладнання всім учням 9-11 класів цих шкіл у різних аудиторіях був продемонстрований короткометражний фільм про наш інститут.

Надані відповідні коментарі та доповнення до його змісту.

Обговорення було жвавим та викликало зацікавленість учнів. Бажаючи одержали буклети про наш інститут.

Також виявили бажання відвідати інститут на день відкритих дверей 11 листопада цього року.

Навіть обмінялися телефонами для кращої взаємодії.

Плакат про інститут був розміщений як на дошці інформації про профорієнтацію, так і на дошці для інших оголошень.

Сподіваємося, що ця зустріч принесе належні результати наповнення нашого колежду та інституту щасливими, талановитими, працьовитими та прагнущими знань здобувачами ступеня вищої освіти.

2018-11-10

Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА виступив співорганізаторем Всеукраїнського науково-методичного семінару «Актуальні питання впровадження поліграфа в Україні: теорія та практика»

10 листопада 2018 Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» виступив співорганізаторем Всеукраїнського науково-методичного семінару «Актуальні питання впровадження поліграфа в Україні: теорія та практика».

2018-11-09

Призначення нового директора Чернівецького юридичного інституту НУ ОЮА

8 листопада 2018 року директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслужений юрист України, доктор юридичних наук Василь Іванович Фелик як координатор діяльності ЧЮІ НУ ОЮА представив колективу нового директора інституту - Воробчака Андрія Романовича.

2018-11-08

Студенти Київського інституту інтелектуальної власності та права стали учасниками VII Всеукраїнського турніру з історії

6 та 7 листопада 2018 року студенти Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА взяли участь у VII Всеукраїнському турнірі з історії.

2018-11-07

Подія, на яку усі так чекали! Святкування Міжнародного дня студентів 2018 пройде 15 листопада!

15 листопада 2018 року за сприяння й підтримки Президента Національного університету «Одеська юридична академія», народного депутата України Сергія Васильовича Ківалова відбудеться урочисте святкування Міжнародного дня студентів 2018 у нічному клубі D.FLEUR!

2018-11-07

Уже зовсім скоро у стінах нашого інституту пройде визначна подія - День відкритих дверей!

17 листопада о 12:00 год. в стінах Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА пройде традиційно - визначна подія - День відкритих дверей. Запрошуємо усіх!

2018-11-02

Екскурсія до Київської міської прокуратури № 4

1 листопада 2018 студенти першого курсу коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА відвідали Київську міську прокуратуру № 4.

2018-11-02

Лекція із суддею Верховного Суду у відставці

​31 жовтня 2018 року у стінах Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА пройшла лекція для студентів за участі судді Верховного Суду у відставці Сеніна Юрія Леонідовича.

2018-10-30

Екскурсія до Верховної Ради України

​29 жовтня 2018 року, студенти 1 курсу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», відвідали Верховну Раду України.

2018-10-30

Відбулися збори трудового колективу

​29 жовтня 2018 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

2018-10-29

Ми за активне дозвілля наших студентів!

Нещодавно члени Студентської Ради провели декілька акцій, що сприяли знайомству з їхньою діяльністю, а також активному проведенню часу поза навчальним процесом. Були організовані ранкові пробіжки, гра у волейбол, спільні тренування у спортивному залі, заняття йогою.

2018-10-26

Зустріч із старостами

26 жовтня 2018 року відбулося щотижневе зібрання старост усіх курсів

2018-10-26

Нагородження переможців турніру з шахів і шашок

26 жовтня 2018 року відбулося нагородження учасників, яке особисто здійснював директор Фелик Василь Іванович, привітавши наших переможців.

2018-10-25

Не залишайся осторонь!

​Саме під гаслом «Не залишайся осторонь» нещодавно пройшли благодійні акції за участі студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА.

2018-10-24

Запрошуємо усіх на День відкритих дверей!

2018-10-22

25 жовтня 2018 р. пройде Міжнародна наукова конференція у м.Львові

Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА виступає співорганізаторем Міжнародної наукової конференції, що відбудеться у м.Львові 25 жовтня 2018 року

2018-10-19

Співпраця з працівниками правоохоронних органів

19 жовтня 2018 року на практичні заняття з навчальних дисциплін «Криміналістика» та «Судові експертизи» для студентів 3 курсу за спеціалізацією «Кримінальна юстиція» були запрошені працівники управління криміналістичного забезпечення Головного слідчого управління Національної поліції: Щирба Д. Є., заступник начальника відділу Головного криміналістичного управління Національної поліції у місті Києві, та Хряпа С. А., начальник сектору криміналістичного забезпечення слідчого відділу Печерського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві.