ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ ВІД КАФЕДРИ КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА, ПРОЦЕСУ ТА КРИМІНАЛІСТИКИ

18 жовтня 2017 року кафедрою кримінального права, процесу та криміналістики був організований захід профорієнтаційної роботи. Виконуючий обовʼязки завідувача кафедри Палій М.В. спільно зі студентами магістратури Барабановою Д., Глєбчуком О. зустрівся з школярами 9-11 класів СЗШ № 305 та 280 Дарницького району (Бортничі). Обидві школи зараз навчаються на території школи № 305 у звʼязку з ремонтом на території школи № 280. Використовуючи проектор та відповідне обладнання всім учням 9-11 класів цих шкіл у різних аудиторіях був продемонстрований короткометражний фільм про наш інститут.

Надані відповідні коментарі та доповнення до його змісту.

Обговорення було жвавим та викликало зацікавленість учнів. Бажаючи одержали буклети про наш інститут.

Також виявили бажання відвідати інститут на день відкритих дверей 11 листопада цього року.

Навіть обмінялися телефонами для кращої взаємодії.

Плакат про інститут був розміщений як на дошці інформації про профорієнтацію, так і на дошці для інших оголошень.

Сподіваємося, що ця зустріч принесе належні результати наповнення нашого колежду та інституту щасливими, талановитими, працьовитими та прагнущими знань здобувачами ступеня вищої освіти.