Святкові урочистості з нагоди посвяти студентів-першокурсників та початку навчального року

24 вересня 2019 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права та Коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося свято присвячене початку навчального року та посвяти у першокурсники.

Зі святом усіх присутніх привітав Президент Національного університету «Одеська юридична академія», академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України, Сергій Васильович Ківалов , який побажав майбутнім юристам здоров'я, цікавого студентського життя, здобуття міцних знань , самореалізації і натхнення.

З вітаннями звернувся також директор КІІВП НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик, який привітав першокурсників з початком студентського життя та наголосив, що наш Університет - це і символ минулого, еталон сьогодення і перспектива майбутнього.

Серед почесних та вельмишановних гостей на святі були присутні :
- Львов Б. Ю. – Голова Касаційного господарського суду у складі Верховного суду України, заступник Голови Верховного Суду, Заслужений юрист України;
- Труба Р. М. – Директор Державного бюро розслідувань;
- Цуцкірідзе М. С. – Заступник Голови Національної поліції України, начальник головного слідчого управління Національної поліції України;
- Лавренюк Ю. Ф. – Заступник Міністра інфраструктури України, кандидат наук з державного управління, Член комісії з питань правової реформи;
- Гулько Б. І. – Голова касаційного цивільного суду у складі Верховного суду України, Заслужений юрист України;
- Могил С. К. – суддя касаційного господарського суду у складі Верховного суду України, к.ю.н.;
- Густєлєв О.О. - Генеральний директор комунальної корпорації «КиївАВТОДОР»;
- Панчишин Р. І. - радник прем'єр міністра України, к.ю.н., доцент нашого інституту;
- Приступа Г.Л. – начальник кримінальної поліції Головного управління Національної поліції в м. Києві;
- Велієв Е.Н. – президент Федерації бойового самбо України, віце президент всесвітньої федерації бойового самбо, чемпіон світу з вільної боротьби і бойового самбо серед майстрів;
- Мельничук Н.Ю. - начальник управління культури Дарницького району в м. Києві державної адміністрації;
- Федорчук А.С. – міський голова м. Бориспіль;
- Савчук Р.М. - директор Івано-Франківського юридичного інституту НУ ОЮА;
- Воробчак А.Р. - директор Чернівецького юридичного інституту НУ ОЮА.

Музичні вітання студентам дарувала аспірантка НУ ОЮА, Заслужена артистка України Наталія Валевська.

Президент Національного університету "Одеська юридична академія" Сергій Васильович Ківалов вручив студентам першого курсу символічний студентський квиток, котрий слугує справжнім документом, який підтверджує статус студента. Після цього студентами 1 курсу була проголошена клятва усіх студентів, яка символізує їхню відданість та шану навчанню. По традиції, у виконанні студентів-першокурсників відбувся запальний національно - патріотичний флешмоб "Мир над Україною".

Справжньою несподіванкою для усіх присутніх став показовий виступ у виконанні студентів КІІВП, серед яких 3х - кратний чемпіон Європи, 8ми - кратний чемпіон України, 2х - кратний чемпіон України зі змішаних бойових мистецтв, Чемпіон світу з бойового самбо та ММА Артур Озманов.

Особлива увага була приділена і найкращим студентам- старшокурсникам, які проявили неабиякі знання у навчанні та активну громадську діяльність. Їх відзначили Президент НУ ОЮА Ківалов С.В. та директор КІІВП Фелик В.І. врученням дипломів.

З початком нового навчального року вас, дорогі друзі! Бажаємо усім студентам, викладачам і батькам творчої наснаги, наполегливості та великого терпіння! Нехай наступний навчальний рік стане для вас роком нових звершень, приємних несподіванок і незабутніх зустрічей