Харчування у «Смачному містечку» Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

Для кожної людини одним з найважливіших питань у житті являється харчування: його якість, достатність для здорового способу життя та приємний смак. Особливо, якщо ми говоримо про харчування студентів під час навчального процесу, то це питання є чи одним з найголовніших, адже щоденно студенти затрачають чимало енергії та сил на здобуття знань.

В Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» до вирішення цього питання підійшли з усією відповідальністю та виконали на відмінно! Одразу хочемо зазначити, що якість харчування студентів завжди особисто бере на контроль Президент Академії Сергій Васильович Ківалов, а тому добираючи поварський склад персоналу для Київського інституту розглядали чимало кандидатур, щоб врешті обрати найкращих. Директор КІІВП НУ «ОЮА» Василь Іванович Фелик виконав чималу роботу в процесі підготовки та затвердження плану роботи студентської їдальні і з впевненістю можемо сказати, що на сьогодні студенти нашого інституту мають одне з найкращих харчувань у місті Київ.

Кожен, хто хоч раз обідав у нашому «Смачному містечку» без заперечень підтвердить високий рівень обслуговування та якості запропонованого широкого меню. Щодня кожен студент, викладач, працівник інституту чи то наші гості можуть обрати для себе обід з поміж більш ніж 20-ти страв, серед яких: закуски, салати, перші страви, рибні страви, страви з усіх видів м’яса та птиці, гарніри, спеціальні страви, власна випічка, десерти, широкий вибір напоїв та навіть асортимент буфету з готовою магазинною продукцією. Погодьтеся, далеко не кожен інститут чи то університет може похизуватись таким вибором, при тому, що ціни справді студентські! Тут середня вартість комплексного обіду буде коштувати близько 40-50 гривень, що на сьогодні справді являється дуже низкою позначкою вартості на ринку відповідних послуг.

Щоденно ретельно відбираються тільки найсвіжіші продукти та приготування страв відбувається прямо на кухні, побудованій в самому інституті, а отже це дає велику можливість надати їжу свіжого приготування, щоразу обновлюючи асортимент.

Ми пишаємося тим, на якому високому рівні наш інститут вибудовує кожну частинку студентського життя, а тому з нетерпінням чекаємо усіх бажаючих в стінах нашого Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»!

До Університету завітали учні 9-х класів школи №160