Навчально – тематична екскурсія у Китаєво, організована кафедрою загальнотеоретичної юриспруденції, конституційного та адміністративного права

Для студентів-першокурсників Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» була проведена навчально- тематична екскурсія до відомої археологічної пам'ятки— городища (залишками давньоруської фортеці, яку ототожнюють з літописним «городом» Пересічень) з курганами та печерами – Китаєва. Виїздне заняття " з предмету Історія держави і права України організував професор кафедри загальнотеоретичної юриспруденції, конституційного та адміністративного права Трофанчук Григорій Іванович .

#

Під час вивчення теми:"Роль церкви в утвердженні української державності", студенти ознайомилися з історичним минулим нашої держави. Китаїв — місцевість на південній околиці Києва, яка розташована у східній частині Голосіївського лісу та оголошена археологічним заповідником. Пізнавальна інформація дуже зацікавила студентів. Вони дізналися,що у XIV столітті печерний монастир заснували ченці-пустельники, а в XVII столітті він був підпорядкований Києво-Печерській лаврі і з того часу монастир відомий як Китаївська пустинь. Відомо і про перебування тут у 1776 році знаменитого православного святого Серафима Саровського. На території Китаєва знаходяться дуже багато святинь : чудотворні ікони, ковчеги з мощами святих. Студенти мали змогу відвідати Свято-Троїцький Китаївський монастир, храм 12 Апостолів, храм преподобного Серафима Саровського та Печерний храм Собора Пресвятої Богородиці. Китаєво- місце , де покояться мощі святих ченців Досифея та Феофіла.. Сюди приходять закохані , щоб просити допомоги у Досифея, а хворі, сподіваються на зцілення , звертаючись з молитвами до Феофіла .За легендою, серед захоронених ,є одна жінка, яка видавала себе за чоловіка-ченця. Чудова екскурсія дозволила доторкнутися майбутнім юристам до історичної скарбниці рідної землі.

#

Знайомство з минулим нашої країни, зі святими місцями, які історики- науковці порівнюють з горою Афон у Греції, назавжди закарбуються у пам'яті студентів-першокурсників.

2017-09-17

Профорієнтаційна зустріч керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х та 11-х класів Слов'янської гімназії м. Києва

14 вересня 2017 року на базі Скандинавської гімназії м.Києва відбулася консультативна, профорієнтаційна зустріч представників керівництва Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА з батьками випускників 9-х - 11-х класів гімназії.

2017-09-13

Зустріч студентів заочної форми навчання з директором Київського інституту інтелектуальної власності та права Феликом В.І.

11 вересня 2017 року відбулася зустріч студентів заочної форми навчання Київського інституту інтелектуальної власності та права з директором інституту Феликом Василем Івановичем.

2017-09-06

Зустріч директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Фелика В.І. зі студентами інституту та коледжу

06.09.2017 та 08.09.2017 року відбулися зустрічі директора Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» доктора юридичних наук Фелика Василя Івановича зі студентами інституту та коледжу.

2017-09-01

День Знань у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

1 вересня 2017 року у Київському інституті інтелектуальної власності та права та коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося свято присвячене Дню Знань.

2017-09-01

Відкриття «Карпатської гірки» на території Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

Все краще для студентів! Під цим гаслом, адміністрація Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА спільно зі студентською радою , впроваджують у життя проекти по благоустрою території Студентського містечка.

2017-08-31

Збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

31 серпня 2017 року відбулися збори трудового колективу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА . Перед присутніми на зборах виступив директор інституту Фелик В.І., який представив нових викладачів

2017-08-30

Київський інститут інтелектуальної власн­ості та права починає новий навчальний рік

1 вересня 2017 року о 9.00 відбудеться свято присвячене поча­тку нового навчально­го року

2017-08-24

З Днем Незалежності України!

Коли корабель держави вирушає в самостійне плавання, необхідно як на морі дотриматися трьох головних умов. Потрібні чітка мета, яка об'єднує всю команду, злагодженість і професіоналізм мореплавців. Не дарма кажуть, що для корабля, у якого немає напрямку, не буває попутного вітру.

2017-08-23

З Днем Державного прапора України!

23 серпня в Україні відзначають День Державного прапора. Це свято було засновано в знак великої поваги до офіційного державного символу України.

2017-07-28

​Завершився строк подання документів на здобуття ступенів бакалавр та магістр у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»

«Національний університет «Одеська юридична академія» - це унікальне поєднання сучасного європейського підходу і класичних академічних традицій»