Зі святом! З Днем юриста!

08 жовтня в Україні відзначається День юриста, який з'явився в календарі України за Указом Президента № 1022/97 від 16.09.1997 р. Це свято, об'єднує юристів різних сфер діяльності, що стоять на захисті прав і свобод українців. День юриста, це професійне свято людей все життя яких підпорядковане гаслу «Знати право, служити праву, захищати право».

Шановні юристи – професіонали, викладачі юридичних навчальних закладів, студенти – майбутні юристи!

Ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, справедливості, відданості, цілеспрямованості. Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.

Від імені Президента Національного університету "Одеська юридична академія", академіка НАПрН України, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України, народного депутата Сергія Васильовича Ківалова, директора Київського інституту інтелектуальної власності та права, доцента, доктора юридичних наук, Заслуженого юриста України Василя Івановича Фелика, усього професорсько-викладацького складу, адміністрації та Студентського самоврядування прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! Щиро зичимо вам здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності в ім’я процвітання нашої України!

Зі святом!

2020-08-03

Нагадуємо, ​фаховий Коледж Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» запрошує 11-класників, які не склали ЗНО, на навчання

​Фаховий Коледж Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» запрошує 11-класників, які не склали ЗНО, на навчання.

2020-08-01

Розпочалася реєстрація електронних кабінетів для вступу на бакалавра та магістра

​1 серпня 2020 р. розпочалася реєстрація електронних кабінетів для вступу на бакалавра та магістра.

2020-07-29

Продовжено вступну компанію у Коледж

До уваги випускників 9-их та 11-их класів, які бажають навчатися у Фаховому коледжі Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА" за спеціальністю 081 «Право».

2020-07-24

2020-07-23

До уваги вступників у магістратуру!

Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» запрошує на навчання у магістратуру.

2020-07-17

17 липня 2020 року відбувся День відкритих дверей в ONLINE режимі

17 липня 2020 року за підтримки та сприяння Президента НУ «Одеська юридична академія» професора, академіка, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова та директора КІІВП НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, професора, д.ю.н. Василя Івановича Фелика Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» організував День відкритих дверей, який пройшов у незвичайному форматі - режимі online.​

2020-07-14

17 липня 2020 року о 12.00 год. відбудеться День відкритих дверей online

17 липня 2020 року о 12:00 год. Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА проводить свій День відкритих дверей ONLINE! Запрошуємо усіх!

2020-07-11

До уваги випускників 9-х класів!

Продовжується набір до коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА». Звертаємо увагу, що 13 липня о 18 00 закінчується прийом заяв та документів до Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»!!! Поспішіть стати студентом Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»!!! Ми працюємо і в суботу, і в неділю!!! Наша адреса: вул. Харківське шосе 210, тел.: 044 563-82-21

2020-07-07

Запрошуємо усіх на День відкритих дверей, що відбудеться 17 липня 2020 року о 12.00 год. в режимі online

КІІВП НУ "ОЮА" за підтримки та сприяння Президента НУ "ОЮА" професора, академіка, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова​ та директора КІІВП НУ "ОЮА", Заслуженого юриста України, професора, д.ю.н. Василя Івановича Фелика ​​17 липня 2020 року о 12:00 год. проводить свій День відкритих дверей ONLINЕ.

2020-07-01

До уваги вступників!

До уваги абітурієнтів!

2020-06-30

30 червня 2020 року пройшла організаційна нарада директора КІІВП НУ ОЮА Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

​30 червня 2020 року директор Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія", Заслужений юрист України, д.ю.н., професор Василь Іванович Фелик провів організаційну нараду із працівниками приймальної комісії.

2020-06-28

28 червня в Україні відзначають День Конституції

28 червня в Україні відзначають День Конституції. Це свято було засноване в знак великої поваги до основного закону держави. У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

2020-06-09

Запрошуємо до нас на навчання!

Запрошуємо абітурієнтів до нас на навчання!

2020-06-04

04 червня 2020 року відбувся старостат

04 червня 2020 року директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів зібрання старост в онлайн режимі.

2020-06-03

Реєстрація на ЗНО для осіб, що вступатимуть для здобуття ОС "МАГІСТР" триватиме до 05 червня 2020 року

Звертаємо увагу осіб, які вступатимуть до ВНЗ для здобуття ОС «Магістр», що реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ розпочинається з 9:00 години 12 травня та закінчується о 18:00 05 червня 2020 року.