Програма академічної мобільності НУ ОЮА триває! Київський інститут інтелектуальної власності та права в гостях у Чернівцях!

21 травня 2019 року делегація студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права приїхали на невеличкий вікенд до чудового міста Чернівці для подальшого спілкування зі своїми колегами – студентами з Чернівецького юридичного інституту НУ ОЮА.

Приємним сюрпризом стало те, що цього разу Чернівецький юридичний інститут НУ ОЮА приймає не лише нас, а й студентів Національного університету «Одеська юридична академія», а отже наші студенти матимуть змогу обмінятись думками враженнями й ідеями і з ними також!

Адміністрація ЧЮІ НУ ОЮА склали для київської та одеської делегації настільки насичену програму заходів, що уже перший день перебування запам’ятався кожному.
Насамперед,студенти відвідали Чернівецький юридичний інститут НУ ОЮА, де їх привітно зустрів директор – Воробчак Андрій Романович , познайомивши киян із «родзинками» та гордістю підрозділу, зокрема, ознайомились із внутрішньою структурою інституту та професорсько-викладацьким складом. У ході розмови зав’язався теплий діалог, де студенти ділилися думками, враженнями і поглядами один між одним.

Пізніше для студентів були проведені лекції, зокрема правники мали змогу бути присутніми на заняттях доктора юридичних наук, доцента завідувача кафедри кримінальної юстиції Чернівецького інституту НУ «Одеська юридична академія», почесного працівника прокуратури України - Василя Миколайовича Юрчишина, на тему балістика. Та лекцію Манжосової Олени Вікторівни – доцента кафедри цивільно-правових дисциплін, кандидата юридичних наук,доцента, стосовно вивчення цивілістики та взаємодії її з різними галузями права.

Опісля навчання звісно потрібно приділити час і відпочинку, отож делегації студентів вирушили на прогулянку містом та ознайомлення з головними визначними місцями. Зокрема, була організована оглядова екскурсія до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, котрий вражає своєю старовинною пишністю й ошатністю.

Висловлюємо слова вдячності Президенту НУ «Одеська юридична академія» професору, академіку, заслуженому юристу України Ківалову Сергію Васильовичу за надзвичайно чудову традицію – обмін студентами між структурними підрозділами ОЮА, де ті мають змогу обмінятись думками й ідеями, а також просто відпочити. Саме такі зустрічі, вкотре єднають структурні підрозділи незважаючи на відстані, надаючи можливість відчути себе частинкою великою дружньої студентської родини.

2019-08-10

Щирі вітання ректору НУ "ОЮА" Віктору Євстафійовичу Загородньому з нагоди Дня народження!

У цей чудовий літній день свій День народження святкує ректор Національного університету "Одеська юридична академія", кандидат юридичних наук, доцент Віктор Євстафійович Загородній.

2019-07-26

Урочисте вручення дипломів випускникам освітнього рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст» Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА»

26 липня 2019 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам освітнього рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст» Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА».

2019-07-01

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу

1 липня 2019 року відбулися збори трудового колективу Київськ​ого інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія".

2019-06-28

З Днем Конституції!

8 червня в Україні відзначають День Конституції. Це свято було засноване в знак великої поваги до основного закону держави. У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

2019-06-27

До уваги абітурієнтів! Вступ на навчання для здобуття ступеня "магістра"

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "магістра"

2019-06-27

До уваги абітурієнтів! Вступ на навчання для здобуття ступеня "бакалавра"

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "бакалавра"

2019-06-27

До уваги абітурієнтів, що вступають до Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права

Порядок дій для вступу на навчання для здобуття ступеня "молодшого спеціаліста"

2019-06-26

Зустріч директора інституту Фелика В.І. з працівниками приймальної комісії

У стінах інституту відбулась нарада директора Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» , Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика з працівниками приймальної комісії.​

2019-06-20

Нарада директора КІІВП НУ ОЮА, Заслуженого юриста України, д.ю.н. Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

​20 червня 2019 року директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» , Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів настановчу нараду з працівниками приймальної комісії інституту.

2019-05-29

Організаційна нарада директора КІІВП Василя Івановича Фелика із працівниками приймальної комісії

29 травня 2019 року ​ директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик провів нараду, де були присутні усі працівники приймальної комісії.