Подорож до сердця Вселенського Православ' я - Святої Гори Афон

Подорожі завжди приваблюють людей, які бажають знати більше про інші країни і континенти, сучасні міста і руїни стародавніх міст. Побачити світ - мрія кожної людини. Скільки всього нового і неповторного зберігає у собі наша планета. Скільки в світі країн - стільки і незвіданих далей, доріг та відкриттів. Але середбагатьох подорожей є такі, які наближують нас до потаємніших куточків душі. Це подорожі до святих місць.

Нещодавно , СвятуГору Афон , що у Греції, відвідали : Президент Національного університету «Одеська юридична академія»Сергій Васильович Ківаловта директор Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Фелик Василь Іванович.

Свята гора Афон –сердце Вселенського Православ'я. Звідси 1000 років тому розповсюдилося православне чернецтво по всьому світу. Це місце надзвичайне. Починаючи зправління,у 7 столітті , Візантійського імператора Костянтина до нашихчасів , гора Афон – великий релігійний центр православної церкви. У його монастирях зберігається приблизно 10 тисяч грецьких, слов'янських, грузинських та арабських рукописів, цінні мистецькі твори.

Ми раді, що керівництво нашого вишу здійснює такі подорожі, тим самим подаючиприкладмолоді пізнавати світ, мріяти і мандрувати ,наближуватися до духовної спадщини людства.