​Обмін враженнями… ми неодмінно ще зустрінемось

27 березня 2019 року, під час гостинного обіду , на якому були присутні :
- Директор КІІВП, Заслужений юрист України, доктор юридичних наук Василь Іванович Фелик;
- Декан факультету цивільної та господарської юстиції НУ ОЮА, кандидат юридичних наук, доцент Денис Олексійович Колодін;
- Заступник декана з виховної роботи факультету цивільної та господарської юстиції НУ ОЮА, кандидат юридичних наук, доцент Богдан Володимирович Фасій;
- Голова Студентського самоврядування НУ ОЮА Карина Лукащук, відбувся обмін враженнями керівництва та студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права та Національного університету «Одеська юридична академія» щодо перебування у м.Києві.

Насамперед, висловлюємо слова щирої вдячності, Президенту НУ «Одеська юридична академія» професору, академіку, заслуженому юристу України Сергію Васильовичу Ківалову щодо впровадження традиції щодо обміну студентами між структурними підрозділами та власне Національним університетом «ОЮА», де ті мають змогу обмінятись думками й ідеями, а також познайомитись із навчально-виховною, науковою діяльністю та організацією дозвілля студентів. Це дійсно цікаво й захоплююче!

Також студенти з Одеси висловили слова щирої вдячності керівництву Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА Василю Івановичу Фелику за високий рівень організації навчальної та культурної програми, за гостинність та турботу.

Василь Іванович та Денис Олексійович поцікавилися у студентів , які враження залишилися у них від перебування у м.Києві. Ті, у свою чергу розповідали про надзвичайні почуття від побаченого та почутого під час перебування в гостях у київських колег. Із захопленням вони ділилися своїми враженнями. Дуже сподобалися екскурсії : до Контитуційного суду України, Верховної Ради України, Українського інституту інтелектуальної власності. Залишили гості і приємні враження від організації дозвілля : участі у змаганнях із тенісу, перегляду концертної програми .
«Ми обов'язково ще зустрінемося» - лунали слова вдячних гостей.

До Університету завітали учні 9-х класів школи №160