09 жовтня 2017 в стінах Київського інституту інтелектуальної власності та права відбулась нарада заступників директорів з виховної роботи навчальних закладів Дарницького району м.Києва.

З привітальним словом виступив Директор інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» - доктор юридичних наук Фелик Василь Іванович.

Після чого були заслухані доповіді Кушніра Богдана Сергійовича, директора Київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, та Безпальчука Сергія Івановича, виконуючого обов’язки начальника відділу зв’язків з громадськістю управління Патрульної поліції про співпрацю загальноосвітніх навчальних закладів з Київським центром надання правової допомоги та з Національною поліцією в рамках правової декади «Правові та соціальні компетенції учнів як чинник профілактики правопорушень».

По закінченню наради було проведено планову екскурсію по Київському інституті інтелектуальній власності та права Національного університеті "Одеська юридична академія".