Студенти коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА відвідали «перлину балету»

Любов до високого мистецтва об'єднала студентів коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА , які 2 квітня 2017 року відвідали Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка і переглянули неймовіру виставу, балет на всі часи – «Лебедине озеро». Разом з директором коледжу Матійко М.В., студенти поринули у дивовижний світ музики Петра Ілліча Чайковського. Барвисті костюми і декорації, бездоганність танцю солістів та кордебалету створили незабутню картину високого мистецтва. Вразило молодь і те , що шедевр хореографії був створений більше 130 років тому , але і досі його справедливо вважають неперевершеним досягненням світової культури. Неймовірні враження залишила в серцях студентів казкова історія про Царівну (лебеді) на ім'я Одетта і принца Зігфріда. Ще довго після закінчення вистави лунала в серцях молодих людей вічна музика неперевершеного «Лебединого озера». Студенти чудово провели вечір і отримати море незабутніх вражень.