Відкриття «Карпатської гірки» на території Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА

Все краще для студентів! Під цим гаслом, адміністрація Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА спільно зі студентською радою , впроваджують у життя проекти по благоустрою території Студентського містечка.

1 вересня 2017 року, у церемонії відкриття міні-парку «Карпатська гірка», прийняв участь Президент Національного університету "Одеська юридична академія" Ківалов Сергій Васильович.

Над проектом працювали ландшафтні дизайнери , які створили справжній диво-куточок , де кам'яниста гірка поєднуються з неповторними пішохідними доріжками , які спритно розрізають собою квіткові газони. Міні-парк «Карпатська гірка» буквально наповнений маленькими зеленими острівцями, де навіть під час нестерпної спеки можна заховатися в затінку дерев і насолодитися спілкуванням з природою. Відразу цей куточок полюбився молоді. Навколо висаджені дерева, які захищають від міського шуму і пилу. Міні-парк «Карпатська гірка» обладнаний всім необхідним для приємного проведення часу: встановлено достатню кількість литих лавочок , урн, вуличних ліхтарів. Сюди постійно заходять наші студенти, щоб відпочити, набратися сил, помилуватися природою, познайомитися чи призначити побачення. А мешканці Дарницького району Києва, дивлячись на мальовничу красу, яка постійно створююється на території інституту, радіють тому, що Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, став не тільки науковим навчальним центром , а і справжньою окрасою Лівобережжя столиці.

2023-12-24

ПРИВІТАННЯ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ від ректора КУІВП ФЕЛИКА Василя Івановича