21 квітня 2018 року відбудеться День відкритих дверей

21 квітня 2018 року об 11.00 відбудеться День відкритих дверей у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», структурному підрозділі «Коледж Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Ми запрошуємо абітурієнтів, майбутніх студентів 21 квітня 2018 року прийти до нашого інституту за адресою:

м. Київ, Харківське шосе, 210
Довідки за телефоном: +38(044)563-82-21

Під час Дня відкритих дверей випускники шкіл , батьки будуть мати змогу отримати вичерпну інформацію щодо напрямів та спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців різних освітньо-кваліфікаційних рівнів ; під час консультацій ознайомитися з умовами прийому на 2018 рік з усіма змінами і доповненнями, а також познайомитись та поспілкуватись безпосередньо з керівництвом ВУЗу, завідувачами та викладачами кафедр, відповідальним секретарем та членами приймальної комісії, співробітниками та студентами інституту та коледжу .

У програмі Дня відкритих дверей :

-оглядова екскурсія, під час якої відвідувачі ознайомляться з навчальними аудиторіями, бібліотекою, залами ідальні, студентським гуртожитком,

- творчий концерт та презентація цікавинок студентського життя .

Якщо ви мрієте присвятити своє життя юриспруденції, стати висококваліфікованим фахівцем своєї справи , то один з найкращих юридичних ВУЗів столиці України – Київський інститут інтелектуальної власності та праві НУ ОЮА, чекає на вас 21 квітня 2018 року об 11.00 на День відкритих дверей!

2023-12-24

ПРИВІТАННЯ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ від ректора КУІВП ФЕЛИКА Василя Івановича